Werkorganisatie

 

Projectcoördinator
 

 

Joachim van der Valk
valk@collectiefmiddenoverijssel.nl
06-28110581
Gebiedscoordinatoren:
Leonard Rouhof
rouhof@collectiefmiddenoverijssel.nl 
06-10358694 Aanspreekpunt voor de gemeenten Olst-Wijhe, Raalte, Deventer, Hellendoorn, Rijssen-Holten, Wierden, Twenterand en Borne.

 

Paul ten Velde
velde@collectiefmiddenoverijssel.nl
06-52694973 Aanspreekpunt voor de gemeenten Hardenberg, Ommen, Dalfsen, Hof van Twente, Almelo, Hengelo, Enschede en Haaksbergen.

Projectleider pilot Akkervogelbeheer in Kloosterhaar.

 

Rene Wieggers
wieggers@collectiefmiddenoverijssel.nl
0547-333930 / 06-83906019 Schouwmedewerker

 

Bert Muller

muller@collectiefmiddenoverijssel.nl

 

 

 

06-11184848

 

 

 

 

Projectleider GLB pilot Boeren binnen en nabij Natura 2000

 

 

 

 

Secretariaat:
Linda Teeuwissen
secretariaat@collectiefmiddenoverijssel.nl
06 – 34497574 Administratief medewerker