Werkorganisatie

 

Overzicht medewerkers werkorganisatie Collectief Midden Overijssel
Projectcoördinator
 

 

Joachim van der Valk

valk@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-28110581
Veldmedewerkers
 Foto Gerrit Meutstege, projectcoordinator Gerrit Meutstege meutstege@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-51372588 Enschede en Hengelo
 foto kristianne Kristianne van der Put Ik ben met zwangerschapsverlof tot medio november 2019.

Voor vragen en/of opmerkingen kunt u terecht bij mijn collega Paul ten Velde.

Ommen, Dalfsen en Wierden
  Leonard Rouhof rouhof@collectiefmiddenoverijssel.nl  06-10358694 Twenterand, Hellendoorn, Rijssen/Holten, Borne
 foto paul Paul ten Velde velde@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-52694973 Haaksbergen, Hardenberg en Hof van Twente
 Rick Rick Wijnberg wijnberg@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-29488564 Salland open grasland
 

Gerard Willemsen willemsen@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-21965983 Salland droge dooradering
 

Rene Wieggers  wieggers@collectiefmiddenoverijssel.nl 0547-333930 / 06-83906019 Schouwmedewerker
administratief medewerker:
 foto Linda Teeuwissen Linda Teeuwissen  secretariaat@collectiefmiddenoverijssel.nl