Werkorganisatie

 

Regionaal Coördinator:

 

Juliette Huis in ’t Veld-van de Riet huisintveld@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-15131502
Gebiedscoördinatoren:
Leonard Rouhof rouhof@collectiefmiddenoverijssel.nl  06-10358694 Aanspreekpunt voor de gemeenten Olst-Wijhe, Raalte, Deventer, Hellendoorn, Rijssen-Holten, Wierden, Twenterand en Borne.

 

Paul ten Velde velde@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-52694973 Aanspreekpunt voor de gemeenten Hardenberg, Ommen, Dalfsen, Hof van Twente, Almelo, Hengelo, Enschede en Haaksbergen.

 

Rene Wieggers wieggers@collectiefmiddenoverijssel.nl 0547-333930 / 06-83906019 Schouwmedewerker
Projectleiders;

 

 

 

Yvette Ruesen ruesen@collectiefmiddenoverijssel.nl  Interim projectleider ANLb (Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer)

 

 

 

Edith Rotman rotman@collectiefmiddenoverijssel.nl 

 

06-57885612 Projectleider pilot Akkervogelbeheer in Kloosterhaar-Bergentheim-Sibculo

 

Bert Muller muller@collectiefmiddenoverijssel.nl

 

 

 

06-11184848

 

 

 

 

Projectleider GLB pilot Boeren binnen en nabij Natura 2000

 

 

 

 

Secretariaat:
Linda Teeuwissen secretariaat@collectiefmiddenoverijssel.nl 06 – 34497574 Administratief medewerker