Werkorganisatie

 

Overzicht medewerkers werkorganisatie Collectief Midden Overijssel
Projectcoördinator
 foto joachim Joachim van der Valk valk@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-28110581
Veldmedewerkers
 Foto Gerrit Meutstege, projectcoordinator Gerrit Meutstege meutstege@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-51372588 Enschede en Hengelo
 foto kristianne Kristianne van der Put put@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-50871967 Ommen, Dalfsen en Wierden
  Leonard Rouhof rouhof@collectiefmiddenoverijssel.nl  06-10358694 Twenterand, Hellendoorn, Rijssen/Holten, Borne
 foto paul Paul ten Velde velde@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-52694973 Haaksbergen, Hardenberg en Hof van Twente
 Rick Rick Wijnberg wijnberg@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-29488564 Salland open grasland
 

Gerard Willemsen willemsen@collectiefmiddenoverijssel.nl 06-21965983 Salland droge dooradering
 

Rene Wieggers  wieggers@collectiefmiddenoverijssel.nl 0547-333930 / 06-83906019 Schouwmedewerker
administratief medewerker:
 foto Linda Teeuwissen Linda Teeuwissen  secretariaat@collectiefmiddenoverijssel.nl